strona główna | Kontakt | Użyteczne strony | Dojazd | mapa serwisu

2019-02-27

Telefon zawałowy

Pod tym telefonem 24h na dobę dyżuruje lekarz przyjmujący zgłoszenia o zawale serca

czytaj więcej

2019-02-26

Jak wykonać mammografię w Szpitalu MSWiA w Białymstoku

Pacjentki, które wymagają wykonania tego badania powinny zgłosić się ze skierowaniem do Poradni Chirurgii Onkologicznej lub Poradni Ginekologicznej. W tych poradniach zostanie przeprowadzona kwalifikacja i wystawione będzie skierowanie do wykonania badania mammografii

czytaj więcej

2017-07-13

!!! PRACA !!!


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszym Szpitalu

czytaj więcej

2015-02-06

INTRANET

Witamy na stronie Intranetu pracowników Ulubionego Szpitala Białostoczan

czytaj więcej

2014-12-09

Pomoc Weteranom

Ulubiony Szpital Białostoczan przypomina, że osobom o statusie weterana funkcjonariusza lub weterana poszkodowanego funkcjonariusza przysługują uprawnienia z zakresu świadczeń zdrowotnych

czytaj więcej

2013-05-16

Badania Kliniczne

Ulubiony Szpital Białostoczan jako doskonale wyposażona placówka i miejsce pracy świetnych specjalistów, idealnie nadaje się do do realizacji nowoczesnych badań klinicznych

czytaj więcej

2011-10-28

Konkursy Ofert

 

 

 

 


Zapraszamy do zapoznania się z warunkami konkursów ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku

czytaj więcej

Głosuj w plebiscycie GW

Trzech urologów, kardiolog oraz ortopeda - to reprezentanci Ulubionego Szpitala Białostoczan w rankingu Gazety Współczesnej Podlaski Hipokrates na najlepszego specjalistę na Podlasiu. Trzymamy kciuki za lekarzy, a pacjentów zachęcamy do aktywnego włączenia się w głosowanie

Gazeta Współczesna jako organizator plebiscytu Podlaski Hipokrates przedstawiła już na swoich łamach wszystkich kandydatów na najlepszego: lekarza rodzinnego, pielęgniarkę/położną oraz specjalistę. W tej ostatniej kategorii na 35 zgłoszonych przez pacjentów do konkursu lekarzy aż pięciu to medycy Ulubionego Szpitala Białostoczan. Głosować na swoich faworytów można w dwojaki sposób ? wysyłając SMS w cenie 2,44 zł (z VAT) na przypisany danemu lekarzowi numer albo wypełniając kupon zamieszczony w Gazecie Współczesnej.

A oto sylwetki lekarzy Ulubionego Szpitala Białostoczan biorących udział w plebiscycie:

Dr n. med. Lech Gałek - Urolog

Wyślij SMS o treści LS.04 na numer 72466 lub wypełnij kupon zamieszczany w Gazecie Współczesnej

Dlaczego pracuje w zawodzie: Od czasów studiów pasjonowały mnie specjalności chirurgiczne, ale dopiero gdy trafiłem do Kliniki Urologii odkryłem powołanie w kierunku specjalizowania się w urologii. Tak się złożyło, że był to okres dynamicznego rozwoju technik małoinwazyjnych oraz laparoskopowych, w których doskonale się do chwili obecnej. Właśnie dzięki tym technikom dokonał się olbrzymi postęp w leczeniu schorzeń urologicznych.

Prywatnie: Największa pasją poza urologią jest kolarstwo, które w młodości uprawiałem przez osiem lat. Do teraz zdarza mi się startować w zawodach ? ostatnio startując na rowerze zdobyłem złoty medal i dwa srebrne w Igrzyskach Lekarskich.

Rodzina: żona stomatolog oraz dorosłe dzieci: syn i córka

 

Dr Joanna Hrynkiewicz - Kardiolog

Wyślij SMS o treści LS.18 na numer 72466 lub wypełnij kupon zamieszczany w Gazecie Współczesnej

Dlaczego pracuje w zawodzie: Kardiologia należy do najciekawszych specjalizacji medycznych: rozwija się bardzo dynamicznie i wymaga doskonalenia wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności. W pracy lekarza cenię sobie kontakt z pacjentami, poza tym staram się kłaść duży nacisk na profilaktykę chorób układu krążenia, a więc właściwą dietę, zdrowy tryb życia, ograniczanie używek.

Prywatnie: Mieszkam na wsi, a moim oczkiem w głowie jest przydomowy ogród, który staram się pielęgnować w każdej wolnej chwili. Czasami zamieniam się też w kibica tenisa ziemnego i wiernie kibicuję mojemu mężowi.

 

Rodzina: mąż gastrolog, dwie córki rezydentki medycyny rodzinnej oraz kardiologii, wnuczka Marysia.

 

Dr n. med. Krzysztof Rogowski - Urolog

Wyślij SMS o treści LS.05 na numer 72466 lub wypełnij kupon zamieszczany w Gazecie Współczesnej

Dlaczego pracuje w zawodzie: Do końca studiów lekarskich nienawidziłem urologii, bo właśnie mój ojciec zmarł na powikłanie urologiczne. Jednak los tak pokierował moją karierą lekarską, że z czasem pokochałem właśnie tą specjalność, aby móc pomagać ludziom.

Prywatnie: Moją największa pasją jest piłkarska drużyna Jagiellonii Białystok, odkąd zacząłem chodzić jestem zagorzałem fanem tej drużyny. W miarę możliwości staram się chodzić na mecze piłkarskie Jagi, a czasami udaje mi się urwać nawet na spotkanie wyjazdowe.

 

Rodzina: żona, dwóch dorosłych synów oraz dwoje wnucząt

 

Dr n. med. Piotr Jancewicz - Ortopeda,

Wyślij SMS o treści LS.22 na numer 72466 lub wypełnij kupon zamieszczany w Gazecie Współczesnej

Dlaczego pracuje w zawodzie: Współczesna ortopedia daje olbrzymie możliwości pomocy chorym, to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny w ostatniej dekadzie, choć wiąże się to z koniecznością nadążania za coraz to nowymi trendami. Moją specjalnością jest medycyna sportowa, artroskopia oraz rekonstrukcje uszkodzonych kolan, barków i stawów skokowych.

Prywatnie: W czasie wolnym, którego za wiele nie mam, oddaję się moim pasjom: żeglarstwu oraz muzyce.

 

Rodzina: żona architekt oraz dwóch synów w wieku 14. i 8. lat.

 

Dr n. med. Zygmunt Olszówka - Urolog

Wyślij SMS o treści LS.16 na numer 72466 lub wypełnij kupon zamieszczany w Gazecie Współczesnej

Dlaczego pracuje w zawodzie: Kończąc specjalizację chirurgii ogólnej będącej wstępem do specjalności zabiegowych dostałem zaproszenie od docenta Janusza Darewicza do pracy w Klinice Urologii. Szczęśliwie trafiłem w okres rozwoju metod endoskopowych, który wykorzystałem do specjalizowania się w nieoperacyjnym leczeniu kamicy układu moczowego przy zastosowaniu nowoczesnych technik.

Prywatnie: Moim hobby są prace przydomowe, ze szczególnym uwzględnieniem sporego oczka wodnego wraz florą i fauną, która tam występuje.

 

Rodzina: żona pielęgniarka oraz syn student SGH.

 

 


Zobacz również:
Aktualności

opublikowano: 2010-10-25